ikbal-urun-gami
 

Vizyonumuz

Et ürünleri ve restoran alanında her zaman en iyiye ulaşmak için değerler yaratan öncü kuruluş olarak bir dünya markası haline gelmek.

Misyonumuz

İnsana saygının sağlığa saygı olduğunu kavramış; sağlıklı beslenmenin ve toplum sağlığının korunmasının temel insan haklarından olduğunu ilke edinmiş; kalitenin bireye, topluma ve genel ahlak ilkelerine duyulan sorumluluktan doğduğuna inanmış bir şirket olarak her zaman en iyisini üretmek amacıyla hizmet etmek.

Kalite Politikalarımız

“İnsan” ve “Toplum” odaklı olarak, üründe ve hizmette mükemmellik hedefiyle hareket etmek. Üretim ve hizmet anlayışının temelinde gıda güvenliğini esas almak. Tüm faaliyetlerimizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla yenilik ve değişimi ilke edinmek. Her koşulda yasal mevzuatlara, iş ve toplum ahlakına uygun davranmak. Sağlıklı beslenme hakkına ve insan sağlığına saygı duymak. İnsana yatırımın markamızın ve ülkemizin geleceğine yatırım olduğuna inanmak.

Çevre Politikamız

Bizler ve bizden sonraki nesiller için, bugün ve gelecekte daha yaşanabilir bir dünya adına, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, çevre korumacılığı için gerekli tüm yatırımları yapmak; çevre kanun ve yönetmeliklerine uymak; toplumsal sorumluluk anlayışı çerçevesinde çevre sorunlarına karşı duyarlı olmaktır.